Ми онлайн:
з 10 до 20, Нд з 10 до 18
Передзвоніть мені

Механізми трансформації диванів

Еврокнижка

 euroknizhka

Сидіння піднімається вгору , характерне клацання , після цього висуваємо вперед , а   на   його місце кладемо спинку.

  Плюси:
—   легко трансформувати
—   надійний механізм
—   спальне місце високе
—   білизняний ящик
—   возмоможность встановить впритул до   стіні
  Мінуси:
—   знос підлогового покриття при постійному викочуванні сидіння
—   чималі габаритні розміри


Акордеон

 akkordeon
Механізм Акордеон використовується в моделях Санта-Круз, Санкт-Петербург, Корсика , Сан-Ремо, Атлант , Тенеріфе , Севілья , Сан-Марино, Ібіца , Версаль і   кутовому дивані Акордеон. Підлокітники , задня спинка і   царга цих диванів виготовляється і з   вільхи або дуба. На   вибір пропонується шість варіантів кольору дерева. Каркас механізму виконаний з   толстостенной металевої труби. На   каркасі встановлені ортопедичні букові ламелі , кожна з   яких витримує навантаження до   60кг. В   спинно-поперекової частини каркаса встановлені подвійні ортопедичні букові ламелі з   регуляторами жорсткості , які дозволяють регулювати жорсткість кожного з   двох спальних місць індивідуально , і , що дуже важливо , ламелі розташовані перпендикулярно по   відношенню до   розташуванню тіла людини під   час сну. Тільки тоді вони виконують ортопедичну функцію.

У розкладеному стані каркас являє собою просторе , ідеально рівне спальне місце без стиків. Купуючи диван Ви   купуєте ще й   ліжко. При розкладанні механізм переміщається по   підлозі на   прогумованих роликах , , який також має прогумовані ролики. Він   кріпиться до   каркасу дивана і   виїжджає вперед при розкладанні дивана.

Виїзний
тахта Явл яетс я найміцнішим механізмом , розрахованим на   постійне розкладання.
Для того , щоб розкласти диван , потрібно потягнути за   руч у сидіння і   висунути диван до   повного розкладання   ( при розкладанні передня частина потягне за   собою всі інші).
Плюси: надійність , компактність , великий розмір спального місця .
Мінуси: невелика висота спального місця.
Дельфін
 диван у вітальню
  Зазвичай спостерігається в кутових диванах. Ділиться на дві частини: сидіння і висувною блок, який розташований під сидінням.   Для того, щоб розкласти диван, потрібно висунути його нижній блок і потягнути за ручку до повного розкладання.
  Плюси: розмір спального місця, зручність в трансформації.

Книжка
 спальня меблі
Для розкладання дивана необхідно перекинути сидіння до спинки до характерного клацання.
Плюси: компактність, зручність.


Седафлекс і Французька розкладачка
 amer_raskl  french_raskl
Для того, щоб розкласти диван, необхідно, потягнувши на себе механізм Седафлекс, і, розгорнувши ланки, поставити його на ніжки.
Плюси: міцний механізм, можливість регулярного використання.

Покроковий  
 tik-tak
Механізм трансформації Покроковий є різновидом єврокнижки. Для розкладання дивана спочатку знімаємо подушки спинки. Потім легким рухом вгору і вперед висуваємо сидіння на себе і ставимо механізм на підлогу. Під сидінням знаходиться короб для білизни.  
Плюси: немає тертя з підлогою, міцний, зручний.Пума
 puma

Мералат
 meralatte_new
Коментарі
Екатерина
Добрый день!Подскажите в выборе дивана,нас интересует угловой диван с пошаговым механизмом какой мах вес выдерживает и угловой с механизмом дельфин. Какое вних преимужщество и минус?
sema.strij1983
Благодарю за информацию. Некоторое время работал по дизайну и изготовлению жесткой мебели.А вот с мягкой не приходилось,хотя с "кроем и шитьем" проблем не было ...
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
40 + ? = 42
Введіть капчу*